MCE Slaný – TJ Sokol Dobřichovice 9 : 6 (5 : 5)

Slánské MCE zvládlo v domácím prostředí lépe druhý poločas s dobřichovickými Sokoly a drží si neporazitelnost, zvýšená aktivita po změně stran, kombinační a důrazná hra na soupeře platily, dvougólový střelci na obou stranách, na druhý trhák již hosté neodpověděli. Hrálo se naprosto vyrovnané utkání, oboustranně ofenzivní futsal. Hned v úvodní minutě dal o sobě vědět hostující kanonýr Obermajer. Radost hostů z vedení měla ale krátké trvání, vyrovnání zařídil Beneš. Domácí se poprvé dostali vedení po 5 minutách hry Nyklem, soupeř sice bleskově zareagoval druhou trefou Obermajera, ale následná tří minutovka patřila hostitelskému celku, Nykl se prosadil podruhé, dvě branky přidal Volf a rázem svítilo na ukazateli skóre 5:2. V závěrečné čtvrtině první půle ale hosté zabrali a dvěma góly Rady L. a jednou trefou Štědroňského zařídili nerozhodný poločasový stav. Po změně stran domácí na svého soupeře vlítli a nátlakovou hrou si připravili další vedení, mezi střelce se zapsali Zíma s Kalousem. Hostům jako by zvlhl střelecký prach, a tak domácí si navyšovali vedení, osmou branku vstřelil opět Zíma a tři minuty před koncem se trefil také Žahour. Hosté stihl ve druhém poločase jedinou branku od svého kapitána Plzáka, ale to na body nemohlo stačit. MCE Slaný pokračuje bez ztráty bodu, podruhé bylo blízko dvouciferné výhře, pravidelným střelcem je Volf 7+4, body z každého utkání má Pospíšil 5+7. Dobřichovice po první venkovní prohře zůstávají na 6 bodech, také mají dva pravidelné střelce i sběratele bodů v aktivitě, Obermajera 7+2 a Radu L. 9+2.