TJ Sokol Dobřichovice – Futsal Club Brandýsek 5 : 7 (2 : 4)

Dramatický souboj domácích dobřichovických Sokolů s Brandýskem vyzněl nakonec plným bodovým ziskem pro hosty, ale rozhodovalo se až v posledních minutách hry. Velmi bojovné utkání přineslo hodně vzruchu, domácí smazali tříbrankovou ztrátu, vyloučení hostujícího hráče umožnilo srovnání stavu hostiteli, Brandýsek pohrdl v závěru za stavu 5:5 10mPK, ale nakonec výhru vystřelil gólman Vokoun při power-play. V tomto utkání měli navrch futsalovější hosté. Ti měli také míč převážně na svých futsalkách a pěknými kombinačními akcemi překonávali obranu domácích. Domácí sázeli spíše na bojovnost a na dlouhé míče na vysunutého útočníka. V úvodní části hry to také byli hosté, kteří se dostali během 10 minut do tříbrankového vedení, první změnu skóre připravil Kroc P., vedení navýšili Houha a Kroc P. podruhé. Domácí snížili sice Havelkou, ale Toman vrátil hostům tříbrankové vedení. O další snížení se postaral domácí Rada a hostitel tak šel do druhé části hry se dvoubrankovým mankem. Hned v úvodu druhého poločasu si zkompletoval hattrick Kroc P., ale ani toto další tříbrankové vedení nebylo dostatečné. Nesmířil se s ním zejména Štědroňský, který svým čistým hattrickem během 8 minut trefil nerozhodný stav, vyrovnávací branku vstřelili domácí v přesilové hře po vyloučení Růžičky. A tak bylo zaděláno na zajímavý závěr utkání. První šanci rozhodnout utkání dostali hosté, ale 10mPK nevyužili. Hosté tedy šáhli po power-play a hned z první akce se podařilo výborně chytajícímu brankáři Vokounovi, tvrdou střelou od půlky do šibenice, vrátit hostům vedení, které ještě pojistil z dalšího 10mPK, svoji čtvrtou brankou, Kroc P. Brandýsek má již čtvrtou výhru v řadě a zůstává druhý za zatím suverénním MCE, stále má tři 100 % hráče v aktivitě, Tomana 6+5, Kroce P. 7+6 a Kroce L. 4+3. Dobřichovice si připsaly třetí porážku (druhá v domácím prostředí) a zůstávají ve středu tabulky, jediným pravidelným sběratelem bodů v aktivitě je Rada L. 10+3.