Sokol Dobřichovice – FC Brazil Kladno 10 : 6 (1 : 0)

Dobřichovický Sokol nadělil nekompletnímu kladenskému Brazilu nepopulární desítku, první poločas na to nevypadal, brankostroj se rozjel po změně stran, hosty brzdila i nedisciplinovanost. Poměrně dlouho svítilo na ukazateli skóre 0:0, to se změnilo až po 16 minutách hry, kdy střelecké trápení ukončili domácí Černým. Hned v úvodu domácím přidal pojistku Kubeš. Hosté si na první branku museli čekat podstatně déle, až do 25 minuty, kdy vstřelil kontaktní branku brankář Doležal. Hosté se ve druhé části hry soustředili na vše možné jen ne na vlastní výkon a rozjel se karetní mariáš v podobě 5 žlutých karet, jediný, kdo se tomu u hostů vyhnul, byl kapitán Čampulka. Domácí nechtěli připustit žádné drama a dvěma slepenými góly od Kubeše a Janouška vnesli klid do svých řad. Hosté však bojovali a Dlouhý dvěma slepenými góly vrátil svůj celek opět do hry. V poslední desetiminutovce padaly góly jak na běžícím pásu. Odstartoval to Šlapák, kontruje Moravec, hosty pak položí vlastenec a hned po něm navyšuje vedení domácích Šlapák. Hosté již nedokáží důsledně odpovědět, sice snižují Neumannem, ale domácí odpovídají dalšími dvěma góly, trefují se Janoušek s Radou a je připraven mečbol na desítku pro Kubeše, který si dovršuje hattrick. Hostující Dlouhý svoji čtvrtou trefou zakončuje gólový účet tohoto utkání. Dobřichovice se mohli radovat s výhry teprve podruhé a uzavírají tabulku se čtyřbodovou ztrátou, má hned celou řadu hráčů, kteří se bodově prosadili ve všech svých odehraných utkáních, Janoušek, Obermajer, Rada L., Šlapák. Kladno čeká na výhru již 6 kol a zůstává osmé, nejvíce bodů v aktivitě sbírá Neumann.