Sokol Dobřichovice – MCE Slaný 5 : 6 (4 : 5)

Slánské MCE se veze nejtěsnější výhru od dobřichovických Sokolů, domácí prospali úvod utkání a pak marně dotahovali náskok svého soupeře. Již ve 4 minutě svítil na ukazateli skóre stav 0:3, postarali se o něj Snovický s Pospíšilem M. ml., který se prosadil hned dvakrát. Domácí trochu probudila až snižovací branka Halenky, ještě do přestávky, ale inkasovali další dva góly od Říčky a Pospíšila M. ml., který si stihl zkompletovat hattrick za 12 minut hry. Domácí poté spustili stíhací jízdu v podobě tří branek, které vstřelili Janoušek, Plzák a Obermajer a šli tak do druhé části hry jen s jednogólovou ztrátou. Kvalitní utkání nabídlo i druhé dějství, i když se poměrně dlouho hrálo bez změny skóre. Až 7 minut před koncem se prosadili hosté Nyklem, domácí účet uzavřel vzápětí Rada L. MCE Slaný vyhrálo venku poprvé a posunulo se osmou pozici, také nemá pravidelného dodavatele bodů v aktivitě. Dobřichovice doma mají hodně těsné porážky a se čtyřmi body uzavírají tabulku, Šlapák, Janoušek a Obermajer bodovali ve všech svých odehraných utkáních.